CD Land Of Soul


V prosinci 2018 vyšlo 2CD LAND OF SOUL, jehož záměrem bylo vytvořit hudbu k relaxaci, která by lidem ulevila od kontroly, strachu a úzkosti a otevřela důvěru v život.

CD LAND OF SOUL propojuje emotivní harmonickou hudbu a zpěv s rytmem šamanského bubnu, který aktivuje mnoho senzorických a motorických korových center. Pravidelný rytmus bubnu v mozku indukuje elektrické cykly, které při jeho běžné činnosti nejsou využity a stimuluje rytmy vizí.
Buben sjednocuje mužskou a ženskou energii v jedinou vitální životní sílu. Proud této energie často blokujeme svými negativními postoji, strachem a úzkostí. Bubnování zvyšuje frekvence, na kterých vibrujeme a tak se vzdalujeme od pomalejších vibrací vzteku, viny a strachu, odstraňujeme bloky a přibližujeme se k harmonické rezonanci.
Každá jednotlivá skladba v sobě nese záměr, který se poslechem aktivuje a přináší imaginace s obrazy na podporu vitální energie, radosti, lásky k životu, přijetí, lehkosti bytí a důvěry v život. Naplňuje srdce laskavostí a bezpodmínečným přijetím.
Při práci na bookletu jsme oslovili Petra Horálka, jehož fotografie nás fascinují a rezonují s naší hudbou.

Mgr. Pavla Štěpničková, vystudovala Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor jazyk český, hudební výchova a jazyk německý. Má za sebou psychoterapeutický výcvik Poradenství a psychoterapie zaměřená na klienta (PCA) a výcvik SUR. Absolvovala řadu seminářů FFSS EUROPE specializovaných na staré spirituální techniky léčby a tříletý nástavbový program šamanských technik ve Švýcarsku vedený Sandrou Ingerman. Má mnoholetou praxi s vedením relaxačních jazykových kurzů a seminářů zaměřených na osobnostní růst člověka formou aktivního nalézání jeho tvůrčích schopností. Má svoji soukromou praxi a rovněž pořádá workshopy zaměřené na šamanské meditace a voice therapy. Vlastní hudební tvorbu prezentovala na CD „Návrat ztracené duše“, vydaném v roce 2006, „Tak nevím“, vydaném v roce 201, CD „Voices of Intuition“, vydaném v roce 2012 a „Land Of Soul“, vydaném v roce 2018.

Miloš Rábl je profesionální hudebník působící například v doprovodné skupině BACILY zpěváka VÁCLAVA NECKÁŘE jako baskytarista a kontrabasista. Současně působí i v jiných méně známých tělesech a také jako studiový a nájemný hudebník. Věnuje se i komponování hudby a díky fenomenálnímu fotografovi Petrovi Horálkovi vznikla například kniha  NEBESKÉ SYMFONIE, která je doprovázena jeho hudbou. Svou tvorbu považuje za zhudebnění vizí. Velký podíl na tomto titulu nese i Vláďa Slezák – hvězdný badatel (hvězdárna Žebrák) a mediální pracovník v rozhlasových médií.
Podílí se svou tvorbou i na titulu LAND OF MY SOUL opět jako skladatel a i ineterpret.
Je provozovatelem a zároveň zvukovým i hudebním režisérem svých dvou nahrávacích studií ( SOLISKO a SOREA). Několikrát se osvědčil i jako producent a provozuje svůj vlastní label SOREA-MEDIA. Nyní zahajuje spolupráci jako MUSIC AMBASSADOR EUROPEANE SOUTHERN OBSERVATORY.

Grafické zpracování titulu: Vydavatelství IPR s.r.o – Tomáš Rolínek